STALKER 2 a čisté spekulace

Kategorie: Nezařazené | Napsat komentář

Jak už všichni jistojistě víte, Stalker v tuto chvíli stojí opět jen na rozcestí. Žádné informace ani náznaky ze strany GSC nepadly a nám zbývá jen doufat a spekulovat, co by mohl další Stalker nabídnout. Téma dalšího Stalkera se řeší už na několika zahraničních fanouškovských fórech a některé souhrny nezní až tak špatně. Nicméně podle jistých interních zdrojů byl šéf GSC Sergei Grigorovich, pozván12.března 2010 do ukrajinského hudebního studia MTV. Informace však žádné nepadli a ani se neví zda byl pozván za účelem rozhovoru o hře

Zahraniční komunita Stalkera však přesto doufá v další díl, a to rovnou v čistou dvojku. X-Ray engine by měl konečně dosáhnout verze 2.0 a měl by být také kompatibilní s konzolovou platformou Xbox 360. Přesto by vývoj trval odhadem dva až tři roky, které rozhodně ještě neuběhli. Každopádně nebudeme malovat čerta na zeď, jedná se jen o spekulace.

Další otazník přináší komunita v sousedském Německu, kde na fanstránce Stalker Onlinewelten, vybízejí návštěvníky k dotazům ke hře Stalker 2. Vedou si celkem důvěryhodně a uzavírka oněch dotazů by měla být ukončena 20.dubna 2010. Uvidíme tedy, co vypluje během tohoto měsíce na povrch. Na závěr jedno fanvideo, jenž by mělo prezentovat potenciální druhé pokračování Stalkera.

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odběr diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Co si o tom myslíš, Stalkere?x