Stalker: Lost Alpha (Directors Cut Final)

Stalker: Lost Alpha je exkluzivní stand alone modifikace, kterou vytvořil tým dez0wave. Mód rozšiřuje hru Stalker: Shadow of Chernobyl o vynechané pasáže a možnosti, které vývojáři z GSC Game World slibovali v úplně prvních záběrech a trailerech, které se nakonec do oficiální verze hry nikdy nedostaly.

Modifikace byla vydána již v roce 2014, nicméně o 4 roky později vyšel finální release zvaný Directors Cut. Tato verze kompletuje naprosto nový herní zážitek z původně slibovaného Stalkera, který je navíc graficky i fyzicky vylepšen v plnohodnotné hře.

Stalker: Lost Alpha můžete stáhnout jako kompletní samostatnou hru podle instrukcí níže.

  1. Stáhněte Stalker: Lost Alpha přes torrent na tomto odkazu. (například přes program Bitlord).
  2. Po stažení spusťte instalaci a dokončete extrahování.
  3. Poté si projděte, co za dodatečné modifikace chcete spolu s Lost Alpha nainstalovat. Při výběru buďte ostražití, některé modifikace by vám mohli velmi ztížit hraní a průchod hrou. Stejně tak nedoporučujeme nastavovat kompletní ruštinu, která vám už nedovolí přenastavit například titulky na anglické.
  4. Po dokončení instalace upgradujte klienta Lost Alpha Configurator, stažením patche na tomto odkazu (heslo archivu: stalkergame.cz)
  5. Poté aplikační soubor extrahujte a překopírujte do adresáře s instalací – C:\Program Files\S.T.A.L.K.E.R. – Lost Alpha DC).
  6. Spusťe hru přes Lost Alpha Configurator a užíjte jeden z nejzajímavější počinů módování her vůbec!
  7. Hru si můžete zahrát také s českými titulky

Další modifikace do hry Stalker: Shadow of Chernobyl můžete najít v naší sekci.

5 1 hlas
Hodnocení článku
Odběr diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Patrik
Patrik
5 měsíců před

Až na to hra přes Configurator nefunguje a hází chybu xrdebugnew.cpp line 828 a nikde se nedá dočíst normálnímu řešení. Bez toho hra funguje normálně.

shodan
shodan
3 měsíců před

me se hra na W10 ani nespusit 🙁 configurator pada…

shodan
shodan
3 měsíců před
Odpovědět  shodan

neustale mi to rve, ze moje grafika nesplnuje pozadavky na spusteni? nejaka rada? kdysi predchozi verze bez tohohle configuratoru bezela v pohode…

3
0
Co si o tom myslíš, Stalkere?x
()
x