Shadow of Chernobyl – Anomálie

Vortex

Shadow of Chernobyl - VortexAnomálie má pravděpodobně gravitační charakter. Při začátku reakce, vtáhne obrovskou silou do svého středu vše, co je v okruhu až na 15 yardů. Oběti vtaženy do jádra, již nemají šanci na přežití. Vysoce nebezpečná je však v noci, jelikož může být odhalena pouze detektorem nebo házením kovových předmětů do jejího samotného jádra.

Artefakty: Wrenched, Gravi“ a Goldfish 

Burner

Shadow of Chernobyl - BurnerZatímco neaktivní, se anomálie projevuje jako sotva viditelný oblak horkého vzduchu, při kontaktu s jakýmkoliv předmětem se zní stává horoucí peklo (1500°K). V noci lze odhalit stejným způsobem jako u anomílie „Vortex“.

Artefakty: Dproplets, Fireball a Crystal 

Fruit punch

Shadow of Chernobyl - Fruit PunchAnomálie neznámého charakteru. Svítící zelené želé je nejživější ve tmě. V kontaktu s lidským tělem způsobuje krvácení či podobné účinky silné kyseliny.

Artefakty: Slime, Slug, a Mica 

Electro

Shadow of Chernobyl - ElectroAnomálie mající zhruba 10 yardů v průměru, která hromadí statickou elektřinu v obrovském množství. Při začátku reakce anomálie puká v desítkách miniaturní záblescích, které jsou příčinou úrazu elektrickým proudem, téměř vždy jsou smrtelná pro všechny živé bytosti. Ve dne můžeme anomálii poznat podle vznášející namodralé mlhy na ní. V noci se dá „Electro“ odhalit pomocí jakéhokoliv typu detektoru či házením kovových předmětů do anomálie.

Artefakty: Sparkler, Flash a Moonlight

Odběr diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře