Call of Pripyat – Nepřátelé

Ani Stalker: Call of Pripyat se neobejde bez zmutovaných potvor a všeljakých monster. Zde jsou k vidění pouze mutanti, jež se poprvé objeví v novém díle. Většinu nestvůr jsem prezentovali již v Shadow of Chernobyl rubrice – zde.

Chimera

Stalker:Call of Pripyat - Chimera„Stalker šel pomalu suterénem velkého opuštěného skladu zbraní, kde jen nedůvěřivě blikalo jedno světlo. Už spatřil schodiště ven s podzemí, když uslyšel podivné šramocení kousek od něho. Posvítil si do míst odkud vycházeli zvuky, aby byl rázem moudřejší. Když nic nespatřil pokračoval, dal. To se mu ovšem stalo osudným, jelikož ho v mžiku usmrtila Chimera.“
Monstrum Chimera je velice podobné zmutovanému slepému psovi, vyjma faktu, že Chimera je dvakrát tak mohutnější, ošklivější a oproti psovi nemá srst. Na levé straně krku má zakrnělou druhou hlavu a má velice mohutný ocas. Tak jako pes chodí po čtyřech. Tento hybrid psa a divokého prasete má enormní sílu a dokáže převrátit i samotné vozidlo, krom toho má také velice specifickou vlastnost, může být neviditelný, byť se jedná jen o klam, ve skutečnosti tvor útočí ze zálohy. Vyskytuje se především v odlehlých podzemních lokacích nebo u opuštěných stavenišť.

Burer

Stalker:Call of Pripyat - BurerTohle monstrum je výsledek genetických experimentů tajné služby v programu rozvoje lidských tele-kinetických schopností. Strach z jasného světla ho nutí bydlet v temných podzemních jeskyních. Živí se pozůstatky mrtvol.
Využívá gravitaci jako útok. Posílá na protivníka těžké předměty nebo vyšle tzv. směrovou pulzní gravitaci, ta zapříčiní, že zasažený upustí zbraň na zem. Když bojujete proti Burerovi, tak buďte obzvláště opatrní. Nejlépe uděláte, když ho střelíte přímo do hlavy z velké vzdálenosti.

Odběr diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře