Shadow of Chernobyl – Příběh

12. dubna 2006, 14:33 hod
Černobylská zóna byla ozářena jasným světlem. Mraky se začaly ztrácet do jasného stříbrného nebe a pak následovala bouřka a zemětřesení. Lidé padali na zem ve snaze zakrýt si krvácející oči a uši. Záře se rozšířila přes velké území, které bylo potom nazváno „Zóna“. Lidé utíkali, aby si zachránili své životy. Všechno nasvědčovalo tomu, že v elektrárně došlo k radioaktivnímu výbuchu. Armáda uzavřela Zónu …

 

Epicentrum výbuchu bylo kilometr vzdálené od atomové elektrárny. Zdá se, že zde byly dělány různé pokusy, které byly příčinou této katastrofy. Zaměstnanci pravděpodobně zemřeli během několika vteřin, ale přesto je možné, že ještě někdo přežil. Zdálo se nemožné uspořádat záchranou operaci, protože bylo známo, že v Zóně dochází k různým energetickým poruchám, jež představují pro průzkumníky smrtelné nebezpečí. Pokusy použít roboty byly neúspěšné. Několik měsíců po „nehodě“ se situace ještě více vyhrotila, když se Zóna rozrostla o dalších 5 kilometrů. Lidé z okolních měst a vesnic museli být rychle evakuováni a nebezpečí, o jakém lidstvo nesnilo ani v nejhorších nočních můrách, se stalo skutečností.

Stalker:Shadow of Chernobyl - Příběh

Rok 2008
Zóna vybuchla, radioaktivní mraky pokryly obrovská území. Velké množství lidí, zvířat a lesů vymizelo. 30 kilometrů oblasti bylo uzavřeno a obklíčeno armádou. Vědci nedokázali určit, co se vlastně stalo. Zóna pořád rostla, byly zde spatřeny mnohé smrt přinášející anomálie. Nějaká neviditelná „síla“ rozdrásala všechno živé na kusy, na jejich mrtvolách byly vidět ošklivé krvácející rány. Výpravy čelily zmutovaným zvířatům, které nevznikly přirozenou cestou evoluce. Katastrofa , anomálie , mutanti , kontaminace? Všechno bylo následek děsivého jevu.

 

Rok 2010
První výpravy mohou vstoupit pár kilometrů do Zóny bez smrtelného nebezpečí. Začínají se objevovat různí amatérští badatelé, zloději a pytláci, jinak známi jako „Stalkeři“. Pohybují se po Zóně hledajíc různé artefakty, jež by mohli prodat nějaké organizaci.

Odběr diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

0
Co si o tom myslíš, Stalkere?x