Shadow of Chernobyl – Návod

V návodu Stalker: Shadow of Chernobyl níže, si můžete projít jednotlivé lokace krok po kroku. Popisujeme vám jednotlivé oblasti, ve kterých se odehrává řada úkolů nebo zajímavých aktivit. Zároveň popisujeme také doporučené průchody při cestě za nejlepším koncem hry. Nezapomeňte, že hra má 5 konců, kterých můžete dosáhnout.

Atmosféra v Shadow of Chernobyl se nezapře.

Úvodní nastavení

Než se pustíme do hlavní části hry, budete mít příležitost dozvědět se několik základních informací o některých důležitých aspektech hry. Výuková část vám umožní dozvědět se více o vašem PDA. To je zdaleka jedním z nejdůležitějších nástrojů hry a budete ho používat po celou dobu. Dozvíte se, jak dělat různé druhy věcí, včetně používání mapy, zjišťování statistik nebo čtení encyklopedie. V průběhu hry budete dostávat i další nápovědy. Budou se vám objevovat na obrazovce. Většina těchto nápověd vám umožní zjistit více informací o některých základních činnostech – přikrčení, přeskakování překážek nebo rozhovor s ostatními postavami. Rozhodně doporučuji si je přečíst, zejména pokud máte problémy s pochopením toho, co se děje. Měli byste si také přečíst návod k použití a zapamatovat si některé vazby kláves. Nezapomeňte také na třetí kapitolu mého herního průvodce. Dozvíte se v ní mnoho informací o setkáních s nestvůrami a anomáliích, takže si ji určitě přečtěte.

Pokud chcete pokračovat ve výukové části, musíte při rozhovoru se Sidorivichem zvolit možnost „Treat me like a rookie…“. Výukový program je velmi krátký a nebudete muset dělat nic zvláštního, takže bych nedoporučoval jej přeskočit. Pokud chcete začít hru bez výukového programu, zvolte dialogovou možnost „Prostě mi dejte úkol“.

Podzemní radovánky nejsou pro slabé povahy.

Stalker: Shadow of Chernobyl oblasti

Níže si můžete projít hru Shadow of Chernobyl v celkem 17ti oblastech. Je důležitě vědět, že některé průchody pro vás mohou mít fatální důsledky. Pokud tedy chcete dosáhnout správného konce, držte se našich doporučení.

Jak dosáhnout nejlepšího konce Shadow of Chernobyl

Stalker: Shadow of Chernobyl má celkem 5 konců. Pokud chcete dosáhnout toho nejlepšího je potřeba se řídit přesným postupem hrou.

 

Odběr diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře