Shadow of Chernobyl – Artefakty

Artefakty jsou primárním zdrojem příjmů pro stalkery. Po blowoutu mohou náhodné objekty (šutry, šrouby, kusy kovů) obsahovat anomální energii a mohou se stát artefakty. Všechny artefakty se rozdělují do skupin, podle jejich anomální přírody. Stalkeři mohou lokalizovat artefakty s pomocí anomálního detektoru. Většina artefaktů se musí přenášet pouze ve speciálních kontejnerech.

 

Gravitační artefakt

 

Stalker:Shadow of Chernobyl - Gravitační artefaktJde o artefakt, který má pozměnené magnetické a gravitační pole. Pokud je abnormálně silný, může deformovat některé přetměty.Cena se pohybuje od 10–100 rublů, záleží na velikosti a anomalní koncentraci daného artefaktu.

Galantine

 

Stalker:Shadow of Chernobyl - GalantineLeptavá látka, složená z velice nebezpečná kolonie zmutovaných bakterií. Cena je 5 rublů za 100 gramů.

Mercury ball

 

Stalker:Shadow of Chernobyl - Mercury BallObjevuje se po blowoutech a poté se vypařuje. Cena je od 50 do 200 rublů dle velikosti.

Mama’s beads

 

Stalker:Shadow of Chernobyl - Mama's beadsStímto artefaktem vydžíte bez jídla a pití na jak dlouho budete chtít. Cena je od 50 do 200 rublů dle velikosti.

Odběr diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Šimon Brož
Šimon Brož
2 měsíců před

potřeboval bych věďet kde v shadow of chernobyl nachází artefakt s názvem Night star ďeuji (pardon za gramatiku)


1
0
Co si o tom myslíš, Stalkere?x