Lost Alpha aneb ztracené lokace v Shadow of Chernobyl

Kategorie: Nezařazené | Napsat komentář

Když byly Stíny Chernobylu v roce 2002 ještě 5 let od našich mašin, na screenshotech, které vypouštěli dříči z GSC Game World jsme si mohli oči vykoukat. Nabízeli nám nevídaný pohled na atmosférickou postapokalyptickou krajinu zruinovaného Černobylu na recept východoevropského studia. Rok míjí rok, Stíny Černobylu jsou na pultech, ale naše vysněná místa, jenž jsme okukovali na prvních screenshotech jsou fuč. Zkrátka je vývojáři vynechali. Inu, na jednu stranu tím možná urychlily vývoj, respektive vydání hry a na stranu druhou nás obrali o nějaké to potěšení.

Stalker:Shadow of Chernobyl Stalker:Shadow of Chernobyl Stalker:Shadow of Chernobyl

Fanouškovská skupina „dez0wave“, však strávila nespočet nocí na tom, aby nasbírala veškeré staré materiály a sestavila z nich jedinečnou modifikaci s výstižným názvem – Lost Alpha. Výsledek, který můžeme spatřit zatím jen na obrázcích a videích vypadá setsakramentsky dobře. Taktéž se nám líbí seznam lokací, jež budou do hry za pomocí modifikace přidány. Jedná se o vytouženouPripyat, Darkscape, Rostok Factory, The Dead City, kompletní Darkvalley a poslední lokace navíc, uchovávají vývojáři zatím v tajnosti. Na videu dole můžete navíc vidět také vylepšené multifunkční PDA, jenž opravdu bude stát zato o v mnohém nám ulehčí zbytečné cesty napříč mapou.

Stalker:Shadow of Chernobyl Stalker:Shadow of Chernobyl Stalker:Shadow of Chernobyl

Dez0wave tým slibuje vydání modifikace již letos v červnu, což znamená, že zapomenuté lokace ze Stínu Černobylu si budeme moci okusit už za 2 měsíce!

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odběr diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Co si o tom myslíš, Stalkere?x