STALKER 2 vyjde v prvním kvartálu 2024, odhalil trailer.

Kategorie: Stalker 2 | Napsat komentář

Náznaky, že vydání STALKERA 2 nestihnou vývojáří z GSC Game World ještě letos byly zřejmé. Oficiální informaci máme však až nyní. Přesto se můžeme i nadále těšit na skvěle vypadající pokračování s poditutlem Heart of Chernobyl, ktere je nyní naplánováno na první čtvrtletí 2024.

Po delší odmlce nám tvůrci přináší nový trailer, ve kterém se odhalují klíčové postavy příběhové linky. Intenzivní atmosféra a temný podtext radioaktivní Zóny vypadá skutečně skvěle.

Vývojáři z ukrajinského studia GSC Game World to vskutku nemají jednoduché. Poté, co se v jejich zemi rozpoutal válečný konflikt se musel vývojářský tým přestěhovat do pražských kanceláří, za cílem dodělat hru u nás. Tvůrci nejprve čelili kybernetickým útokům a letos na podzim jim dokonce shořeli kanceláře v pražských Nuslích.

Strelok v novém traileru!

Všechna čest, že i po tak náročné cestě napříč celým vývojem a veškerými okolnostmi bude hra skutečně plnohodnotně vydána.

STALKER 2: Heart of Chernobyl vyjde v prvním čtvrtletí 2024 na PC a Xbox. Objednávat můžete u ověřených českých prodejců Xzone a JRC. Nebo si hru můžete koupit na Steamu.

Pokud si nejste jisti cenou můžete si porovnat tu nejlepší.

Zdroj: youtube.com |
Odběr diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

0
Co si o tom myslíš, Stalkere?x