Pokročilé AI od NVIDIA ve STALKER 2: Heart of Chernobyl

Kategorie: Stalker 2 | komentáře (1)

Realistické pohyby úst, přesvědčivé výrazy v obličejí nebo přirozené konverzace s NPC postavami ve hře STALKER 2: Heart of Chernobyl? To vše a mnohem více přinese NVIDIA ACE. Technologie postavená na AI, která upgraduje platformu NVIDIA Omniverse.

Společnost NVIDIA představila svoje ESO umělé inteligence na výstavě Computex 2023 v Tchaj-peji letos na konci května, a je vidět, že míří opravdu vysoko. Samotní tvůrci označili technologii za budoucnost videoher, což se s humbukem kolem AI v posledním roce považuje za víc než pochopitelné. NVIDIA zároveň potvrdila, že s revoluční technologií hojně pracují vývojáři ve společnosti GSC Game World.

NPC postavy budou ve Stalker 2 zase o něco realnější!

V připravovaném pokračování STALKER 2: Heart of Chernobyl bychom měli pozorovat funkci Audio2face. Ta nám doručí autentické pohyby úst a výrazů v obličejích NPC v návaznosti na tom, co budou v jakémkoliv jazyce postavy říkat. Konečně se tedy zbavíme generických pohybů úst, které se mnohdy ani netrefují postavám na rty.

Chystaným rozšířením technologie NVIDIA ACE má být podle všeho také nativní konverzace s NPC postavami ve hře. V takovém případě bychom mohli od herních postaviček dostávat relevantní odpovědi na základě toho, co jim z pozice hráče do mikrofonu řekneme. Děsivé a vzrušující zároveň.

Zda se takovéto funkcionality dočkáme také ve STALKER 2: Heart of Chernobyl zatím zůstává otázkou.

STALKER 2: Heart of Chernobyl je plánován na první čtvrtletí 2024 pro PC a Xbox. Objednávat můžete u ověřených českých prodejců Xzone.cz a JRC.cz. Nebo si hru můžete objednat na Steamu.

Pokud si nejste jisti cenou můžete si porovnat tu nejlepší u nás na webu.

Odběr diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Install USD
Install USD
1 měsíc před

hello ,i like your websites , i have Download offer as i am advertiser of installusd.com ,PPI downloads offer ,top rates , let try, you must happy to see our rates ,daily payment , please come and chat

prepay payment

Skype:     live:.cid.d2d52ca25e29e263
TeleGram:   @crypto_resolvers
EMail :    installusd@gmail.com
Discord:    installusd.ppi
WhatsAPP    +971 508568337