Hlavní postava a herní prostředí Stalkera 2 v detailech

Kategorie: Nezařazené | Napsat komentář

Web je konečně plně v provozu, a tak není nic lepšího, než odstartovat novou éru a zároveň zaběhnutí do starých kolejí nějakou tou pozitivní novinkou.

Jak se můžeme dočíst na oficiální Facebook skupině, ve Stalkerovi 2 si opět zahrajeme za Střelce (v originále Strelok), tedy za protagonistu původní hry. Vzhledem k tomu však vyvstává na povrch otázka, jestli bude druhý Stalker prequel nebo ne, Střelec přeci jen mohl zemřít na konci datadisku Call of Pripyat. Každopádně je to skvělá zpráva, prvotní informace totiž naznačovaly, že nás čeká zcela nová postava. Střelec je zkrátka klasika.

Zároveň jsem se dočkali dobré zprávy ohledně prostředí. Zatím zůstává beze změny informace, že nás čeká stará dobrá Zóna s nějakými těmi novými lokacemi. Ty už však nebudou dělit žádné loadingové obrazovky, Zóna hry Stalker 2 bude jedna velká mapa, čeká nás tedy něco co můžeme vidět třeba v sérii ArmA. Ani to není vůbec špatná zpráva, jen je otázka, jak to budou naši plechoví miláčci zvládat, asi nepůjde z hlediska HW o nenáročnou záležitost

Odběr diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

0
Co si o tom myslíš, Stalkere?x