Stalker už po Xté odložen

Kategorie: Nezařazené | Napsat komentář

Bohužel je tomu tak. THQ ve svém oficiálním plánu uvádí, že plánované datum vydání přeložili z podzimu 2005 až na rok 2006.

Odběr diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře

0
Co si o tom myslíš, Stalkere?x