Bayun nebo Pseudogiant? GSC bokem vypouští krátká videa příšer Stalkera 2

Kategorie: Stalker 2 | Napsat komentář

Zatímco se nezadržitelně blíží vydání Stalkera 2: Hearts of Chernobyl, vývojáří GSC Game World mají pěkně na pilno. Nejen, že bezpochyby jedou jejich poslední přípravy a dokončování na plné obrátky, ale občas zbyde čas i na nějaké to video. Ty vychází v tichosti na jejich oficiálním Youtube kanálu.

Short stories příšer ze Stalkera 2 se dá lehce přejíst a my se nemůžeme dočkat dalších a dalších. Zatím bylo zveřejněno video Pseudogianta, který je nám dobře známý z předchozích dílů série Stalker. Objevila se ovšem i zcela nová příšera – zmutovaná kočička Bayun, která ná jistě potěší svou mrštností a rychlými výpady. Uvidíme, co dalšího se ještě v následujích dvou měsících objeví.

PŘEDOBJEDNAT STALKER 2 (CZ)

Vedle příšer si třeba můžete pustit také idilickou hudbu radia Rostok Sunrise, které jistě rozezní nejedno útočiště ve hře. Nasekat salám s chlebem, trochu vodky a večer jak vyšitý.

Stalker 2: Heart of Chernobyl vychází 5. září 2024 na PC a Xbox. Předobjednávat můžete standardní nebo limitovanou edici, ke kterým dostanete také exkluzivní dárek.

Nezapomeňte si oveřit také systémové nároky hry v jedné z našich sekcí nebo si prohlédnout porci screenshotů.

Odběr diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře