STALKER 2 a čisté spekulace

slevin - 5. 4. 2010 Po 22:38 - komentáře

Jak už všichni jistojistě víte, Stalker v tuto chvíli stojí opět jen na rozcestí. Žádné informace ani náznaky ze strany GSC nepadly a nám zbývá jen doufat a spekulovat, co by mohl další Stalker nabídnout. Téma dalšího Stalkera se řeší už na několika zahraničních fanouškovských fórech a některé souhrny nezní až tak špatně. Nicméně podle jistých interních zdrojů byl šéf GSC Sergei Grigorovich, pozván12.března 2010 do ukrajinského hudebního studia MTV. Informace však žádné nepadli a ani se neví zda byl pozván za účelem rozhovoru o hře

Zahraniční komunita Stalkera však přesto doufá v další díl, a to rovnou v čistou dvojku. X-Ray engine by měl konečně dosáhnout verze 2.0 a měl by být také kompatibilní s konzolovou platformou Xbox 360. Přesto by vývoj trval odhadem dva až tři roky, které rozhodně ještě neuběhli. Každopádně nebudeme malovat čerta na zeď, jedná se jen o spekulace.

Další otazník přináší komunita v sousedském Německu, kde na fanstránce Stalker Onlinewelten, vybízejí návštěvníky k dotazům ke hře Stalker 2. Vedou si celkem důvěryhodně a uzavírka oněch dotazů by měla být ukončena 20.dubna 2010. Uvidíme tedy, co vypluje během tohoto měsíce na povrch. Na závěr jedno fanvideo, jenž by mělo prezentovat potenciální druhé pokračování Stalkera.

Komentáře
Obchod

Koupit Stalker:Shadow of Chernobyl Koupit Stalker:Clear Sky

Hlavní menu

Stalker 2

Stalker: Call of Pripyat

Stalker: Clear Sky

Stalker: Shadow of Chernobyl

Zajímavosti

Statistika

TopListIkonky

Mass Effect 3 Stalker.scorpions.cz
zaklinac Far Cry 3