Hlavní postava a herní prostředí Stalkera 2 v detailech

Cvrnda - 18. 7. 2011 Po 22:48 - komentáře

Web je konečně plně v provozu, a tak není nic lepšího, než odstartovat novou éru a zároveň zaběhnutí do starých kolejí nějakou tou pozitivní novinkou.

Jak se můžeme dočíst na oficiální Facebook skupině, ve Stalkerovi 2 si opět zahrajeme za Střelce (v originále Strelok), tedy za protagonistu původní hry. Vzhledem k tomu však vyvstává na povrch otázka, jestli bude druhý Stalker prequel nebo ne, Střelec přeci jen mohl zemřít na konci datadisku Call of Pripyat. Každopádně je to skvělá zpráva, prvotní informace totiž naznačovaly, že nás čeká zcela nová postava. Střelec je zkrátka klasika.

Zároveň jsem se dočkali dobré zprávy ohledně prostředí. Zatím zůstává beze změny informace, že nás čeká stará dobrá Zóna s nějakými těmi novými lokacemi. Ty už však nebudou dělit žádné loadingové obrazovky, Zóna hry Stalker 2 bude jedna velká mapa, čeká nás tedy něco co můžeme vidět třeba v sérii ArmA. Ani to není vůbec špatná zpráva, jen je otázka, jak to budou naši plechoví miláčci zvládat, asi nepůjde z hlediska HW o nenáročnou záležitost

Komentáře
Obchod

Koupit Stalker:Shadow of Chernobyl Koupit Stalker:Clear Sky

Hlavní menu

Stalker 2

Stalker: Call of Pripyat

Stalker: Clear Sky

Stalker: Shadow of Chernobyl

Zajímavosti

Statistika

TopListIkonky

Mass Effect 3 Stalker.scorpions.cz
zaklinac Far Cry 3