Chernobyl Diaries - Oficiální trailer

ropucha - 22. 3. 2012 Čt 17:26 - komentáře

Oren Peli, známí díky filmu „Paranormal Activity“, přichází s dalším horrorovým thrilerem s názvem „Chernobyl Diaries“. Film, jak už název napovída, je o Chernobylu, resp. o šesti mladých turistech, kteří chtějí jít mimo vyšlapané cesty, proto si najmou speciálního průvodce, který je vezme do města Pripyat. Ten, jak všichni, kteří o Chernobylu něco málo vědí, byl domovem pro pracovníky, kteří pracovali v jaderné elektrárně. Toto město je více jak 25 let opuštěno, nicméně naše malá skupinka se brzy přesvědčí, že tomu tak neni.

Stalker 2 v roce 2012 nejspíš nevyjde

slevin - 24. 1. 2012 Út 1:13 - komentáře

Ačkoliv jsou plány kolem vydání hry Stalker 2 zatím stanoveny na rok 2012. Mnohé aktuální informace tento fakt popírají. Pokud jste si totiž všimli, společnost GSC Game World začala masivně updatovat sociální síť Twitter, kde krom toho také často odpovídá na komunitní dotazy. Nedávný dotaz – „Kdy se dostane Stalker 2 do Světa?“, byl shlazen odpovědí – „Zatím není určeno přesné datum vydání, obávám se ale, že nepůjde o rok 2012“. To by bylo vcelku i logické, vzhledem k tomu, že Stalker 2 je momentálně ve vývoji a GSC Game World se otřepává z nedávných soudních sporů a nejasností. Nechme se tedy překvapit s čím přijdou vývojáři v blízké době.

Stalker 2 - první obrázky

ropucha - 17. 1. 2012 Út 17:18 - komentáře

Aktualizace (18.1.2012–17:58): Přidány další dva artworky.

I když se jedná pouze o artworky, určitě nebude na škodu je sem přidat, ba naopak. Obrázky pocházejí z oficiální facebookové stránky (odkaz zde). Nejedná se o nic převratného a nic moc nenapovídají. Pořád je ale lepší, že GSC Game World vůbec něco ukázal, když to vypadalo, že se druhého Stalkera vůbec nedočkáme, viz. předešlé novinky. Doufejme tedy, že studio přinese nejaké nové informace/obrázky co možná nejdříve.

Obrázků je celkem 9 a všechny si můžete prohlédnout v sekci Stalker 2 – Artworky.

Stalker 2 aneb, lov ještě neskončil

slevin - 29. 12. 2011 Čt 22:49 - komentáře

Mnoho z vás jistě zaregistrovalo, že studio GSC Game World zhruba před třemi týdny ohlásilo konec a zároveň potvrdilo zrušení projektu Stalker 2. Podle všeho měl vývojářský tým finanční problémy a na samotné vedení dolehla krize. Vystrašit půlku herního světa se jim podařilo, utěšit už ale ne.

Vývoj Stalker 2 pokračuje a s ním i funkce studia GSC Game World. Informovali o tom sami vývojáři na sociální síti Twitter před pár dny - „The Stalker team continues work on the project and hopefully everything will turn out well. Good Hunting Stalkers!“.

Je tedy více než radostné dozvědět se tak skvělou zprávu v období Vánoc a ještě na konci roku. Doufejme tedy, že vývojáři vkročí do roku 2012 pravou nohou! Zároveň předpokládáme, že vývoj se „díky“ těmto problémům dosti zpozdí, nicméně se nic nezrušilo, a to je hlavní! GOOD HUNTING STALKERS!

Stalker 2 - Co zatím víme

Cvrnda - 19. 7. 2011 Út 22:48 - komentáře

Jak to tak vypadá, již brzy se konečně začne pořádně poodhalovat napjatě očekávaný S.T.A.L.K.E.R.2. Proto není od věci si shrnout, co všechno o něm zatím víme.

Jak jsme informovali včera, opět budeme hrát za Střelce. Bohužel se však zatím neví, jestli bude hra prequel nebo bude prostě navazovat na jeden z konců Call of Pripyat, kdy hrdina přežil jinak sebevražednou cestu k evakuačním vrtulníkům. U postav ještě na moment zůstaneme, protože bychom tentokrát měli konečně potkávat i ženské charaktery.

Pokud jde o Zónu, podle dosavadních informací nás čeká klasika, jež byla k vidění v původní hře a v obou datadiscích (ano, v OBOU datadiscích), tentokrát však pochopitelně rozšířená o nové lokace. Co je však důležitější, tentokrát půjde o jednu celistvou mapu, žádné natvrdo rozdělené lokace. Také bychom se měli dočkat mnohem většího počtu temných podzemních laboratoří.

Určitě vás potěší, že GSC GameWorld tvoří pro druhého Stalkera zcela nový engine, jenž by měl podporovat všechny dnešní technologie, DirectX 11 nevyjímaje. Nový engine také umožňuje port pro konzole, takže kromě PC vyjde Stalker 2 i pro Xbox 360. Nemusíte se však bát zmršeného konzolového portu, GSC tvrdí, že PC je stále primární.

A to je prozatím všechno. Pravda, není toho zas tak moc, ale lepší než nic. Holt musíme ještě nějakou dobu počkat, nicméně my to vidíme tak, že bude S.T.A.L.K.E.R.2 pořádně odhalen nejpozději na herní výstavě GamesCom v průběhu srpna.

Obchod

Koupit Stalker:Shadow of Chernobyl Koupit Stalker:Clear Sky

Hlavní menu

Stalker 2

Stalker: Call of Pripyat

Stalker: Clear Sky

Stalker: Shadow of Chernobyl

Zajímavosti

Statistika

TopListIkonky

Mass Effect 3 Stalker.scorpions.cz
zaklinac Far Cry 3