Shadow of Chernobyl - Artefakty

Artefakty jsou primárním zdrojem příjmů pro stalkery. Po blowoutu mohou náhodné objekty (šutry, šrouby, kusy kovů) obsahovat anomální energii a mohou se stát artefakty. Všechny artefakty se rozdělují do skupin, podle jejich anomální přírody. Stalkeři mohou lokalizovat artefakty s pomocí anomálního detektoru. Většina artefaktů se musí přenášet pouze ve speciálních kontejnerech.

 

Gravitační artefakt

 

Stalker:Shadow of Chernobyl - Gravitační artefaktJde o artefakt, který má pozměnené magnetické a gravitační pole. Pokud je abnormálně silný, může deformovat některé přetměty.Cena se pohybuje od 10–100 rublů, záleží na velikosti a anomalní koncentraci daného artefaktu.Galantine

 

Stalker:Shadow of Chernobyl - GalantineLeptavá látka, složená z velice nebezpečná kolonie zmutovaných bakterií. Cena je 5 rublů za 100 gramů.

Mercury ball

 

Stalker:Shadow of Chernobyl - Mercury BallObjevuje se po blowoutech a poté se vypařuje. Cena je od 50 do 200 rublů dle velikosti.Mama's beads

 

Stalker:Shadow of Chernobyl - Mama's beadsStímto artefaktem vydžíte bez jídla a pití na jak dlouho budete chtít. Cena je od 50 do 200 rublů dle velikosti.

Obchod

Koupit Stalker:Shadow of Chernobyl Koupit Stalker:Clear Sky

Hlavní menu

Stalker 2

Stalker: Call of Pripyat

Stalker: Clear Sky

Stalker: Shadow of Chernobyl

Zajímavosti

Statistika

TopListIkonky

Mass Effect 3 Stalker.scorpions.cz
zaklinac Far Cry 3